


Апарат для приготування поп-корну GoodFood PCORN CINEMA
6 007 ₴
5 406,30 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood PCORN CINEMA
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для виготовлення поп-корну GoodFood PCORN CINEMA
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний в установці.
Характеристики:
- Три кнопки на панелі: підсвічування, підігрів дна, підігрів чаші.
- Чаша 1000 мл.
- Продуктивність - 1 чаша за 2 хв.
- Чаша металева, покрита антипригарним покриттям.
- Стійки - анодований алюміній, срібло.
- Міцне скло.
- Корпус виготовлений зі сталі, колір червоний.
- Декоративні наклейки.
- Потужність 1,4 кВт.
- Напруга 230 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 510х380х680 мм.
- Вага 19,5 кг.
- Пакувальні розміри 550х420х730 мм.
- Вага в упаковці 21,5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру, Для бару |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 19.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 406,30 ₴


