

ГРИЛЬ БАРБЕКЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ REMTA BBQ02 (R54)
12 859 ₴
11 573,10 ₴
- В наявності
- Код: REMTA BBQ02 (R54)
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль электрический барбекю Remta BBQ02 предназначен для приготовления блюд барбекю - мяса, рыбы, овощей и прочих продуктов. Решетка из чугуна. Размер поверхности для жарки: 500х400.
Корпус из нержавеющей стали. Два регулятора мощности.Раздельный двухзонный нагрев. Съемный жиросборник.
Характеристики:
- Габариты: 610х500х180 мм
- Мощность: 1.75х2 Вт
- Напряжение: 220В
- Вес: 19 кг
- Гарантия: 12 месяцев
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 573,10 ₴


