Стіл для для салатів Berg THS903
Стіл для для салатів Berg THS903
Стіл для салатів THS903 – професійне холодильне обладнання, призначене для зручного зберігання та подачі інгредієнтів. Оснащений місткими гастроємностями та робочою поверхнею, він дозволяє швидко готувати та оформлювати страви. Завдяки вбудованій системі охолодження продукти залишаються свіжими протягом усього робочого дня. Ідеальний вибір для ресторанів, піцерій, кафе та фаст-фудів.
Характеристики:
Стіл холодильний для салатів
Розміри столу 1368х700х870 мм, внутрішній об'єм 370 літрів
Температурний діапазон: +2…+8С (при t до +43°С)
Внутрішнє та зовнішнє виконання - н/с (AISI 304)
Статичне охолодження
Автоматичне відтаювання
Висувний компресор та знімний фільтр для простоти сервісу
Вага: 82 кг
Гастроємкості в комплект не входять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1368 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 82 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 370 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 984 ₴







