Гриль лавовий електричний Frosty LRS-650
Гриль лавовий Frosty LRS-650 призначений для приготування страв - м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
Корпус з нержавіючої сталі. В комплекті - лавовий камінь
Характеристики:
- 4-х секційна чавунна решітка
- Загальний розмір: 580х365мм
- 2 зони нагріву
- Температурний режим: від +50°С до +300°С
- Висувний ящик жирозбірник
- Обладнання постачається без вилки
- Потужність: 4,80 кВт/220В
- Розміри (ДхШхВ),мм: 650x600x370
- Вага,кг: 34.70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 580 мм |
| Ширина робочої поверхні | 365 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 34.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 079 ₴


