Професійний тостер вертикальний HURAKAN HKN-TPT4
5 981 ₴
5 084 ₴
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-TPT4
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний тостер HURAKAN HKN-TPT4 дозволяє засмажувати одночасно 4 шматочків хліба, перетворюючи їх на золотисті хрумкі тости. Висока потужність приладу забезпечує швидке приготування тостів. Тостер розрахований на професійне використаннях в умовах закладів громадського харчування та витримує інтенсивну експлуатацію впродовж цілого дня. Його невеликі габарити дозволяють зекономити простір виробничого приміщення.
Нержавіюча сталь, з якої виготовлений промисловий тостер, відзначається високою міцністю. При відмінній продуктивності апарат надзвичайно простий у використанні та обслуговуванні. Піддон для крихт допомагає швидко прибирати рештки хліба і тримати тостер у чистоті.
Характеристики:
- Продуктивність: 2-4 тости/цикл.
- Таймер: до 5 хв. з кроком 30 сек.
- Тост: 100х100х10 мм.
- Завантаження: вертикальне.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Тостер оснащений піддоном для крихт.
- Габарити (ШхГхВ): 330х220х215 мм.
- Потужність: 2,24 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 4,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 4 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.24 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 084 ₴


