

Занурювальний блендер, міксер ручний Vektor IB250EV
5 220 ₴
5 063 ₴
- В наявності
- Код: Vektor IB250EV
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер повинен мати місце на кухні будь-якого підприємства, що забезпечує споживачів масовим харчуванням (ресторани, кафе, їдальні та інші заклади), адже він здатний блискавично приготувати однорідні пюре, різноманітні соуси, супи, майонези, крему, омлети і інші страви за допомогою різних насадок.
ніж-змішувач 240 мм,
Об'єм рідини, що обробляється, л: 10.
Швидкість обертання блендера, об/хв: 18000
Матеріал насадок: нержавіюча сталь.
Потужність, кВт: 0,25.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vektor |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Блендер |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 18000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 063 ₴


