Марміт для супу АIRHOT SB-5700S
Марміт для супу AIRHOT SB-5700S — надійне рішення для професійного використання у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Обладнання забезпечує стабільне підтримання температури перших страв, що особливо важливо для ресторанів, кафе, їдалень і кейтерингових сервісів.
Відзначається зручною конструкцією, простотою експлуатації та довговічністю, що робить його ефективним інструментом для безперервної роботи на кухні.
- Використовується для розігріву супів та підтримки їх у гарячому стані.
- Внутрішня поверхня — з нержавіючої сталі, що легко виймається для миття.
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Цільнотягнута ємність для супу з нержавіючої сталі.
- Напруга: 220 В
- Потужність: 0.3 кВт.
- Вага: 3.4 кг.
Замовляйте AIRHOT SB-5700S вже зараз та підвищуйте ефективність свого закладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5 л |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Висота з кришкою | 352 мм |
| Зберігання в холодильнику | Немає |
| Наявність ополоника | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 215 ₴


