


Коптильня із гідрозатвором КИЙ-В КП-Г-5-440 (на 5 рівнів)
11 298 ₴
9 490,32 ₴
- В наявності
- Код: КИЙ-В КП-Г-5-440
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня із гідрозатвором КИЙ-В КП-Г-5-440 (на 5 рівнів)— практичне та надійне обладнання для професійного використання у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Призначена для приготування ароматних копчених м’ясних, рибних та інших продуктів із збереженням їх природного смаку та соковитості. Завдяки гідрозатвору забезпечується герметичність під час копчення та мінімізується вихід диму, що робить процес зручним і контрольованим.
Міцна конструкція та продумана конструкція дозволяють ефективно використовувати коптильню на кухнях ресторанів, у виробничих цехах та закладах громадського харчування.
- Гідрозатвор запобігає потраплянню диму з коптильні до приміщення.
- Конструкція ручки виключає зіткнення з гарячою поверхнею.
- Виріб виконаний з нержавіючої сталі.
- Кількість рівнів: 5 шт.
- Внутрішні розміри (ДхШхВ): 390x240x400 мм.
Замовляйте коптильню КП-Г-5-440 вже зараз та розширюйте можливості вашого закладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Тип коптильного обладнання | Для гарячого копчення |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 490,32 ₴


