


Апарат для шаурми електричний GoodFood SM2ME з двигуном
12 905 ₴
11 614,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood SM2ME
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для шаурми електричний GoodFood SM2ME з двигуном — професійне обладнання для використання у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Підходить для кафе, фаст-фудів та ресторанів із високим потоком клієнтів.
Забезпечує рівномірне обсмажування м’яса завдяки вбудованому мотору, що гарантує стабільну якість готового продукту.
Електричний тип підключення робить його зручним для експлуатації у закладах із різними умовами роботи, а компактна та надійна конструкція дозволяє ефективно використовувати простір кухні.
Характеристики:
- Максимальне завантаження: до 20 кг
- Потужність двигуна: 1 кВт
- Потужність нагрівальних елементів: 3,4 кВт
- Загальна потужність: 4,4 кВт
- Тип підключення: 220 В
- Матеріал корпусу: неіржавна сталь
- Кількість нагрівальних елементів: 2
Конструкція та розміри:
- Тип установки: настільна
- Розмір нагрівачів: 300×410 мм
- Робоча довжина шампура: 385 мм
- Діаметр диска шампура: 180 мм
- Розмір лотка для м’яса: 480×425 мм
- Розмір жирозбірника: 150×150×50 мм
Замовляйте, парат для шаурми електричний GoodFood SM2ME з двигуном, вже зараз та підвищуйте продуктивність вашого закладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ТЕНа | Вертикальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальне завантаження | 20 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 614,50 ₴


