Шафа морозильна FROSTY FBX-400
Шафа морозильна FROSTY FBX-400 — професійне обладнання для ефективного зберігання продуктів у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Забезпечує стабільно низькі температури, що дозволяє зберігати якість і безпечність замороженої продукції.
Надійна конструкція, зносостійкі матеріали та потужна система заморожування гарантують безперебійну роботу навіть при високому навантаженні.
Оптимальний вибір для ресторанів, кафе, магазинів і виробничих кухонь.
- Температура довкілля: +33°С.
- Верхнє світлодіодне підсвічування.
- Цифровий контролер температури Carel.
- Статичне охолодження.
- Ручне розморожування.
- Всередині: білий пластик.
- 6 фіксуючі охолоджувані полиці 480х410 мм.
- 2 передні регульовані ніжки + 2 задні ролики.
- Глухі реверсивні двері з прихованою ручкою.
- Замок.
Замовляйте шафа морозильна FROSTY FBX-400 вже зараз, щоб забезпечити надійне зберігання продукції та стабільну роботу вашого бізнесу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | -25 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 529 Вт |
| Призначення | Для м'яса, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для риби |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 480 мм |
| Внутрішня ширина | 410 мм |
| Об`єм | 304 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Матеріал дверей | Сталь |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 578 ₴


