Професійний Тістоміс спіральний FROSTY FSH-60 (Тістоміс 60 літрів)
68 027 ₴
61 224 ₴
- В наявності
- Код: FROSTY FSH-60
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний Тістоміс спіральний FROSTY FSH-60 (Тістоміс 60 літрів) – професійне обладнання для харчової промисловості та сегменту horeca, створене для швидкого та якісного замішування тіста будь-якої консистенції. Надійний, потужний та зручний у використанні, він оптимізує роботу кухні та пекарні.
- Двошвидкісний
- Діжа незнімна
- Обсяг діжі: 60 л
- Максимальне завантаження тіста: 38 кг
- Швидкість обертання спіралі: 125/250 об/хв
- Швидкість обертання діжі: 12.5/25 об/хв
- Механічний таймер: до 60 хв
- Кнопка аварійної зупинки
- Реверс
- Ланцюговий привід діжі
- Мікровимикач на кришці діжі
- Корпус: пофарбований метал
- Захисна сітка діжі, діжа та спіраль тістомісу: нержавіюча сталь
Замовляйте тістоміс спіральний FROSTY FSH-60 зараз і підвищте ефективність вашого виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 38 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 250 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 2400 Вт |
| Об'єм діжі | 60 л |
| Особливості | Таймер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 177 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 224 ₴


