Стіл холодильний GoodFood GF-GN3100SALGC-HC
71 645 ₴
64 480,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN3100SALGC-H
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл холодильний GoodFood GF-GN3100SALGC-HC — надійне професійне обладнання для кухонь horeca та підприємств харчової промисловості. Призначений для інтенсивної щоденної експлуатації, він забезпечує стабільне зберігання продуктів і зручну організацію робочого простору.
Формат гастроємностей GN дозволяє ефективно працювати з інгредієнтами під час приготування страв, а поєднання холодильної камери та робочої поверхні оптимізує процеси на кухні. Висока продуктивність охолодження, надійні матеріали та ергономічний дизайн відповідають вимогам професійного сегменту.
- Секції для гастроємностей призначені для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо.
- Загальний холодильний об`єм за дверима використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Неіржавна сталь для внутрішньої та зовнішньої поверхонь із заокругленим кутом внизу для легкого чищення.
- Одна регульована полиця на дверцята та сумісність із гастроємностями GN1/1.
- Двері, що самі зачиняються.
- Змінне магнітне ущільнення дверей.
- Оснащена прямим склом.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 465 л.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -2~+8 С.
- Динамічне охолодження.
- Напруга 220~240 В.
- Потужність 230 Вт.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Обирайте перевірене рішення для вашого закладу — замовляйте стіл холодильний GoodFood GF-GN3100SALGC-HC вже зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Виконання дверей | Глуха |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для молочних продуктів, Для десерту, Для фруктів, Для піци, Для м'яса, Для суші, Для риби, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Тип двері | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 122 кг |
| Висота | 1365 мм |
| Довжина | 1795 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 465 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 480,50 ₴


