
Вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 (нержавіюча сталь)
29 815 ₴
26 833,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood RTF128
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 (нержавіюча сталь) — професійне рішення для закладів horeca та підприємств харчової промисловості, орієнтоване на ефективну презентацію та зберігання кондитерських виробів.
Забезпечує стабільний температурний режим, зберігаючи свіжість, текстуру та зовнішній вигляд десертів. Корпус із нержавіючої сталі гарантує довговічність, гігієнічність і відповідність вимогам інтенсивної експлуатації. Продумана конструкція вітрини сприяє привабливій викладці продукції та зручному доступу для обслуговування.
- Призначена для демонстрації прохолодних напоїв чи кондитерських виробів.
- Об'єм камери 112 л.
- Корпус – скло та неіржавна сталь.
- Подвійний склопакет із 4-х сторін.
- Цифрова панель управління.
- Динамічне охолодження (циркуляція холодного повітря).
- Автовідтаювання.
- Температурний режим +2...+12°С.
- Холодогент R290.
- Потужність 0,155 кВт.
- Напруга 220 В / 50 Гц.
Обирайте професійне обладнання для вашого бізнесу — замовляйте вітрина холодильна кондитерська GoodFood RTF128 вже сьогодні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 155 Вт |
| Призначення | Для десерту |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46.5 кг |
| Висота | 419 мм |
| Довжина | 698 мм |
| Ширина | 874 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Особливості | Наявність двері |
| Тип двері | Двері-купе |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 112 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 833,50 ₴


