


Льодогенератор GoodFood IM20NIDIS
Льодогенератор GoodFood IM20NIDIS — надійне рішення для професійного використання у сфері харчової промисловості та HoReCa.
Ідеально підходить для ресторанів, барів, кафе та виробничих кухонь, де важлива стабільна подача якісного льоду.
Відзначається високою продуктивністю, ефективною роботою та простотою в експлуатації, що забезпечує безперебійний процес обслуговування клієнтів.
Оптимальний вибір для бізнесу, який цінує якість, швидкість і надійність обладнання.
- Продуктивність 20 кг льоду на добу.
- Тип льоду: гранульований лід.
- Наливний, працює за замкнутим циклом.
- Корпус: неіржавна сталь та чорний пластик.
- Тип охолодження: повітряний.
- Холодоагент R290.
- Потужність 368 Вт.
- Напруга: 220 В / 50Гц.
Замовляйте льодогенератор GoodFood IM20NIDIS вже зараз, щоб забезпечити свій заклад професійним рівнем роботи!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид льоду | Гранульований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна продуктивність | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 368 Вт |
| Сфера використання | Fast-food, Для бару, Офіси організацій, HoReCa |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 617 ₴


