


Вітрина холодильна настільна для морозива GoodFood RTD100F6 пряме скло
42 275 ₴
38 047,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood RTD100F6
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина холодильна настільна для морозива GoodFood RTD100F6 пряме скло — професійне обладнання для ефективної демонстрації та зберігання морозива у закладах HoReCa та харчовій промисловості.
Забезпечує оптимальний температурний режим, зберігаючи текстуру та якість продукту, а прозора конструкція сприяє привабливій презентації для клієнтів.
Надійна у щоденній інтенсивній експлуатації, проста в обслуговуванні та енергоефективна.
- Призначена для демонстрації та продажу м'якого морозива.
- Корпус нержавіюча сталь та пряма скляна кришка.
- Об'єм 100 л.
- У компекті 6 шт гастроємності GN 1/3х150 без кришок для зберігання морозива.
- Опціонально: вітрина може вміщати 12 гастроємкостей GN1/6х150.
- Цифрова панель керування.
- Температурний режим -22...-12°С.
- Статичне охолодження.
- Авторозморожування.
- Холодогент R290.
- Потужність: 0,200 кВт.
- Напруга: 220В / 50Гц.
Обирайте професійне рішення для свого бізнесу — замовляйте вітрина холодильна настільна для морозива GoodFood RTD100F6 вже зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -12 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Призначення | Для морозива |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 1149 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 100 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 047,50 ₴


