Гранітор GoodFood SMG18 - холодильно-морозильний апарат для приготування солодкого фруктового льоду та інших холодних десертів у закладах HoReCa та сфері харчової промисловості. Ідеально підходить для охолоджених напоїв, забезпечуючи стабільну консистенцію та привабливий вигляд продукту. Висока продуктивність, надійність у безперервній роботі та зручне керування роблять його оптимальним вибором для інтенсивного використання.
- Сенсорна панель керування.
- Легка очистка та зручне обслуговування.
- Стильний та практичний дизайн.
- Компактні розміри.
- Ефективна технологія заморозки та змішування інгредієнтів.
- Резервуар на 2,4 л, але максимальне завантаження до 1,8 л.
- Принцип дії гранітора: рідина заливається в колбу, охолоджується до температури -5...0 градусів С, густіє та кристалізується, замерзнути їй не дає шнек, що постійно обертається та перемішує до потрібної консистенції, у результаті виходить холодний напій, фруктовий сніг, який порційно розливається у склянки через спеціальний краник.
- Холодоагент R290.
- Потужність 250 Вт.
- Напруга: 230 В / 50 Гц.
Замовляйте гранітор GoodFood SMG18 вже зараз, щоб розширити асортимент напоїв і підвищити привабливість вашого закладу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ємностей | 1 |
| Максимальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Сфера використання | Для бару, Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 345 ₴





