Стіл холодильний GoodFood GF-GN4100TN-HC
75 650 ₴
68 085 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN4100TN-HC
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл холодильний GoodFood GF-GN4100TN-HC — професійне холодильне обладнання для закладів horeca та підприємств харчової промисловості.
Поєднує функції робочої поверхні та надійного зберігання продуктів із дотриманням необхідного температурного режиму. Забезпечує рівномірне охолодження, стабільну роботу навіть при високому навантаженні та зручний доступ до інгредієнтів під час приготування.
Міцна конструкція, ергономічний дизайн і простота обслуговування роблять його оптимальним вибором для кухонь ресторанів, кафе, піцерій та інших професійних кухонь.
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 553 л.
- Кліматичний клас: 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -2...+8 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Замовляйте стіл холодильний GoodFood GF-GN4100TN-HC вже зараз, щоб підвищити ефективність і організацію робочого процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Виконання дверей | Глуха |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 345 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для фруктів, Для піци, Для м'яса, Для суші, Для риби, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів, Для заморожених продуктів, Для салатів, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Дисплей | Так |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Наявність двері, Регульовані ніжки |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2230 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 553 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 085 ₴


