


Стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC
51 175 ₴
46 057,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-GN2100TNS-HC
Стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC — професійне рішення для закладів horeca та підприємств харчової промисловості. Забезпечує надійне зберігання продуктів із підтриманням стабільного температурного режиму та зручну робочу поверхню для щоденних кухонних процесів.
Дводверна конструкція дозволяє ефективно організувати внутрішній простір і швидко отримувати доступ до інгредієнтів, що особливо важливо при інтенсивній роботі кухні. Обладнання вирізняється міцністю, енергоефективністю та простотою в обслуговуванні.
Оптимальний вибір для ресторанів, кафе, піцерій та виробничих кухонь.
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 275 л.
- Сенсорна панель керування.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -2...+8 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Замовляйте стіл холодильний дводверний GoodFood GF-GN2100TNS-HC вже зараз, щоб забезпечити стабільну роботу та високу якість зберігання продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Виконання дверей | Глуха |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 210 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для фруктів, Для піци, Для м'яса, Для суші, Для риби, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів, Для заморожених продуктів, Для салатів, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Дисплей | Так |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Наявність двері, Регульовані ніжки |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 275 л |
- Ціна: 46 057,50 ₴


