Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC UNDERCOUNTER з двома шухлядами
57 850 ₴
52 065 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-UGN1220TN-HC
Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC UNDERCOUNTER з двома шухлядами — компактне професійне обладнання для закладів horeca та підприємств харчової промисловості. Дана модель із категорії UNDERCOUNTER - низька висота холодильника, дозволяє встановлювати зверху обладнання для оптимізації робочого простору на кухні.
Оснащений двома місткими шухлядами, що дозволяють зручно організувати зберігання інгредієнтів із дотриманням стабільного температурного режиму. Відзначається надійною конструкцією, енергоефективністю та безперебійною роботою в умовах інтенсивного навантаження.
Оптимальний вибір для ресторанів, кафе, барів та виробничих кухонь із обмеженим простором.
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 168 л.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання C.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubigel.
- Термостат Carel.
- Температурний режим: +2...+8 С.
- Динамічне охолодження.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Регульовані ніжки.
Замовляйте стіл холодильний GoodFood GF-UGN1220TN-HC вже зараз, щоб підвищити зручність і ефективність роботи вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Виконання дверей | Глуха |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 245 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для фруктів, Для піци, Для м'яса, Для суші, Для риби, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів, Для заморожених продуктів, Для салатів, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Дисплей | Так |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Наявність двері, Регульовані ніжки |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 168 л |
- Ціна: 52 065 ₴


