



Млинниця одинарна MARS MKE-01
Млинниця одинарна MARS MKE-01 — професійне обладнання для закладів HoReCa та підприємств громадського харчування.
Забезпечує рівномірний нагрів робочої поверхні, що дозволяє швидко готувати млинці.
Розрахована на інтенсивну експлуатацію, має надійну конструкцію та зручне управління для ефективної роботи персоналу.
- Поверхня з тефлоновим покриттям запобігає прилипанню тіста і забезпечує легке очищення після роботи.
- Корпус виготовлений з нержавіючої сталі що забезпечує довговічність конструкції і професійний зовнішній вигляд.
- Автоматичний термостат допомагає точно контролювати температуру для рівномірного випікання без пригорання.
- Діаметр млинця: 39 см.
Замовляйте млинницю одинарну MARS MKE-01 вже зараз, щоб прискорити процес приготування та розширити меню вашого закладу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mars |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Розмір випечених виробів | 39 см |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Млинниця |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 908,75 ₴


