



Овочерізка соломкою електрична Gooder TH-QTJ
6 615 ₴
6 284,25 ₴
- В наявності
- Код: Gooder TH-QTJ
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овочерізка соломкою електрична Gooder TH-QTJ — професійне обладнання для швидкої та рівномірної нарізки овочів у закладах громадського харчування та харчової промисловості.
Ідеально підходить для інтенсивного використання в horeca, забезпечуючи високу продуктивність і стабільну якість нарізки.
Дозволяє значно скоротити час підготовки інгредієнтів і підвищити ефективність роботи кухні.
Надійна конструкція та простота в обслуговуванні роблять її практичним рішенням для кухонь будь-якого масштабу.
Конструкція та оснащення:
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Комплектація: 2 насадки різних розмірів.
Замовляйте овочерізку соломкою електричну Gooder TH-QTJ вже зараз та прискорте робочі процеси на вашій кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 40 Вт |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Вулична торгівля, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 284,25 ₴


