Фільтр пом'якшувач води BERG DVA 12LT
Фільтр пом’якшувач води BERG DVA 12 л — професійне рішення для закладів харчової промисловості та HoReCa. Обладнання ефективно зменшує жорсткість води, захищаючи кавомашини, пароконвектомати, льодогенератори та інше професійне обладнання від накипу. Використання пом’якшеної води продовжує термін служби техніки, покращує якість напоїв і страв та знижує витрати на сервісне обслуговування.
Модель DVA 12 л відзначається надійною конструкцією, високою продуктивністю та простотою обслуговування, що робить її оптимальним вибором для ресторанів, кафе, барів, пекарень і виробництв харчових продуктів.
Використовують разом із: льодогенераторами, проточними кип'ятильниками, посудомийними машинами, кавоварками, пароконвектоматами, конвекційними печами зі зволоженням, котлами для травлення та іншим водонагрівальним обладнанням для продовження служби їх нагрівальних елементів.
- Іонообмінний.
- Спосіб регенерації: промивка сольовим розчином.
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Діаметр підключення: 3/4 дюйма.
- Наповнений смолою, повністю готовий до роботи.
Замовляйте фільтр пом’якшувач води DVA 12 л вже сьогодні, щоб забезпечити стабільну роботу вашого професійного обладнання та високу якість води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVA Group |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для холодної води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм завантаження | 12 л |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Ширина | 190 мм |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Максимальна робоча температура | 15 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
- Ціна: 4 896 ₴


