Стіл холодильний BERG THP2100TN
Холодильний стіл Berg THP2100TN – професійне холодильне обладнання, призначене для зберігання продуктів і одночасного використання як робоча поверхня. Оснащений надійною системою охолодження, забезпечує стабільну температуру для свіжості інгредієнтів. Завдяки містким відсікам і зручній конструкції, холодильний стіл ідеально підходить для ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування.
- Об’єм: 314 л
- Кількість дверей: 2
- Пристінний борт: немає
- Розташування мотора: справа
- Температурний діапазон: +2…+6 °C (при t до +43 °C)
- Тип охолодження: повітряне (компресорне)
- Хладоагент: R290
- Матеріал корпусу та внутрішнього виконання: нержавіюча сталь AISI 304
- Товщина термоізоляції стінок: 60 мм
- Висувний компресор і знімний фільтр для зручності сервісу
- Автоматичний злив конденсату
Холодильний стіл Berg THP2100TN поєднує надійність, ефективне охолодження та зручність у використанні, роблячи його ідеальним для професійних кухонь, кафе та ресторанів.
Замовляйте вже сьогодні та забезпечте стабільне зберігання продуктів на вашій кухні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Виконання дверей | Глуха |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 6 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для фруктів, Для піци, Для м'яса, Для суші, Для риби, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Тип двері | Розпашна |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 314 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 163 ₴


