Макароноварка BERG SZ-4T — професійне обладнання, створене для інтенсивної роботи у сфері харчової промисловості та horeca.
Ідеально підходить для ресторанів, кафе та виробничих кухонь, забезпечуючи швидке та рівномірне приготування пасти, пельменів, вареників та інших виробів.
Висока продуктивність, надійна конструкція та зручне управління дозволяють оптимізувати робочі процеси та підвищити ефективність кухні навіть при великих навантаженнях.
- Кількість ван: 2 шт.
- Ємність кожної ванни: 8 л.
- Розмір кожної ванни: 170х315х160 мм
- Кількість кошиків: 4 шт.
- Термостат: 2 шт.
- Матеріал корпусу: нерж.сталь
Обирайте якість та професійний підхід — замовляйте макароноварку вже сьогодні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Опис ємностей професійної макароноварки | |
| Кількість ванн макароноварки | 2 шт. |
| Кількість кошиків обладнання | 4 шт. |
| Об'єм 1 ванни макароноварки | 8 л |
| Об'єм 2 ванни макароноварки | 8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 295 ₴


