Фритюрниця Berg SZ-81A (6 літрів)
Фритюрниця Berg SZ-81A (6 літрів) - професійне обладнання для інтенсивної роботи у сфері харчової промисловості та horeca.
Забезпечує швидке та рівномірне обсмаження продуктів, зберігаючи їх смак і текстуру.
Висока продуктивність, точний контроль температури та надійна конструкція дозволяють ефективно працювати навіть при великих навантаженнях.
- Електрична фритюрниця з об'ємом чаші 6 літрів.
- Корпус та чаша з нержавіючої сталі.
- Чаша знімається.
- Захист від перегріву.
Підвищуйте швидкість та якість приготування — замовляйте фритюрницю вже сьогодні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Об'єм масла | 6 л |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 6 л |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 704 ₴


