Шафа морозильна Hurakan HKN-GX1410BTS 1400 л
115 277 ₴
97 986 ₴
- В наявності
- Код: Hurakan HKN-GX1410BTS
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа морозильна Hurakan HKN-GX1410BTS — професійне холодильне обладнання для закладів horeca, магазинів, ресторанів, кафе, виробничих кухонь та підприємств харчової промисловості. Модель забезпечує стабільне низькотемпературне зберігання продукції, відрізняється надійністю, місткістю та зручністю в щоденній експлуатації. Ідеальне рішення для інтенсивного професійного використання.
- Об'єм: 1300 л.
- Робочі температури: -18…-22 °C.
- Холодагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Товщина ізоляції: 58 мм.
- Кількість полиць: 6 (3+3).
- Розмір полиці: 530х650 мм.
- Кількість направляючих: 12 (адаптовані під GN 2/1).
- Кліматичний клас: 4.
- Компресор: Wanbao.
- Функція автовідтаювання.
- Оснащення: замок, світлодіодне підсвічування.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
- Габарити (ШхГхВ): 1480х830х2010 мм.
- Потужність: 0,381 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 200 кг.
Замовляйте Hurakan HKN-GX1410BTS вже сьогодні та забезпечте своєму бізнесу якісне та ефективне холодильне обладнання!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 381 Вт |
| Призначення | Для м'яса, Для риби, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для ковбасних виробів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 2010 мм |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1300 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 986 ₴


