
Апарат шокової заморозки BRILLIS VBL7-R290
182 700 ₴
155 295 ₴
- В наявності
- Код: BRILLIS VBL7-R290
Шафа шокової заморозки BRILLIS VBL7-R290
Швидке охолодження захищає продукти від бактерій, продовжує термін зберігання та знижує втрати ваги в результаті випаровування, дозволяючи постійно зберігати якість, що відрізняє Вашу кухню.
Продуктивність 25 кг за 90 хв при робочій температурі для охолодження від +90 до +3°С та 20 кг за 270 хв при робочій температурі для заморожування від +90 до -18°С. Оскільки даний процес відбувається у вищезазначеному режимі, то при шоковому замороженні страви чи продукту утворюються мікрокристали льоду, які на відміну від макрокристалів не порушують структуру. Також завдяки такому виду заморожування вага продукту, що піддається термічному впливу, майже не втрачається.
Обладнання має сім рівнів, кожен рівень відповідає розміру гастроємності 530х325мм(GN 1/1)/600х400мм. Матеріал виготовлення – нержавіюча харчова сталь AISI 304. Температурний режим при якому працює шафа шокової заморозки -30/-40 °С. В середині обладнання є потужний вентилятор, завдяки якому продукція швидко заморожується або ж охолоджується. Присутній термощуп для контролю температури всередині.
Характеристики:
- Габаритні розміри, Д/Ш/В, мм: 800/750/1210
- Потужність, кВт: 1,2
- Холодоагент: R290
- Напруга, В: 220
- Виробник: Туреччина
- Вага:131 кг
Замовте апарат шокової заморозки BRILLIS VBL7-R290 вже сьогодні та забезпечте своїм продуктам ідеальне зберігання та максимальну свіжість!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | -40 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1200 Вт |
| Призначення | Для риби, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для десерту, Для напівфабрикатів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 131 кг |
| Висота | 1210 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авторозморожування | Да |
- Ціна: 155 295 ₴


