


Гриль контактний GoodFood ECG20RR BLUE
10 680 ₴
9 612 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood ECG20RR BLUE
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль контактний GoodFood ECG20RR BLUE (з пружиною для фіксації верхньої плити у будь-якому положенні).
Гриль контактний 2-постовий. Верхня та нижня плити ребристі. Верхня плита фіксується у будь-якому положенні.
Температурний режим: 50-300°С.
Два регулятори потужності. Потужність 3,6 квт.
Розміри верхньої робочої поверхні: 2 шт х 214х214 мм.
Розміри нижньої робочої поверхні: 475х230 мм.
Матеріал робочої поверхні: чавун із захисним покриттям. 220В/50Гц.
Упаковка 640х440х260 мм. Вага 27,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Чавун |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.6 кВт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 612 ₴


