


Гриль роликовий GoodFood HDRG11 BLUE
7 342 ₴
6 607,80 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood HDRG11 BLUE
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль роликовий для сосисок хот-дог. Застосовується у закладах громадського харчування, зокрема для пекарень, кав'ярень, магазинів, фаст-фудів для приготування сосисок до хот-догу. Підходить для приготування сосисок для всіх видів хот-догів.
11 роликів із нерж. стали завдовжки по 450мм.
Регулятор потужності 2 шт. (5+6 роликів)
Температурний режим 50-300°С.
Електромотор із металевими шестернями витримає тривалі навантаження.
Напруга 220В/50Гц.
Пакувальні розміри: 610х540х220 - Вага в упаковці: 16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд гриль обладнання | Гриль роликовий |
| Джерело живлення | Електричність |
| Довжина: | 560 мм |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 607,80 ₴


